FOTOKURZY

GALERIE

ZÁKLADY DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE

Kurz je určen těm, kteří se chtějí naučit dělat hezké a po technické stránce dobré fotografie. Dozvíte se, jak fotoaparát vlastně funguje, k čemu jsou jednotlivé funkce a režimy nastavení a vše si vyzkoušíte v praxi. Kurz má délku 3 vyučovací hodiny a probíhá v Praze. Budete potřebovat svůj digitální fotoaparát jakékoliv značky a úrovně. Během kurzu vám lektor – zkušený fotograf – nejenom teoreticky vše vysvětlí, ale i předvede v praxi. Společně s lektorem pořídíte desítky záběrů, během kterých si osvojíte základní fotografické dovednosti. Vaše dotazy jsou průběžně vysvětlovány a názorně prakticky předvedeny související fotografické postupy. Kurz je individuální, ve skupině jsou maximálně 2 účastníci.
KURZ DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE PRO POKROČILÉ

Kurz je určen těm, kteří již ovládají základní fotografické postupy a techniky. Během kurzu si za pomoci zkušeného lektora si vyzkoušíte, jak se vyvarovat těch nejběžnějších chyb ať už při vlastním focení nebo také při nastavení fotoaparátu a jednotlivých parametrů. Vše si sami vyzkoušíte v praxi. Kurz má délku 3 vyučovací hodiny a probíhá v Praze. Budete potřebovat svůj digitální fotoaparát jakékoliv značky a úrovně. Společně s lektorem pořídíte desítky záběrů, během kterých si vyzkoušíte probíraná témata. Vaše dotazy jsou průběžně vysvětlovány a názorně prakticky předvedeny související fotografické postupy. Kurz je individuální, ve skupině jsou maximálně 2 účastníci.
PANORAMATICKÁ FOTOGRAFIE A KRAJINNÁ FOTOGRAFIE

Kurz je určen těm, kteří již ovládají základní fotografické postupy a techniky. Během kurzu se seznámíte za pomoci zkušeného lektora s technikami pro pořízení panoramatických záběrů až 360°, vyzkoušíte si techniku snímání ze stativu a používání efektových filtrů. Sami si vyzkoušíte v praxi nasnímat série navazujících snímků. Kurz má délku 3 vyučovací hodiny a probíhá v Praze. Budete potřebovat svůj digitální fotoaparát jakékoliv značky a úrovně, vhodnější jsou fotoaparáty s možností plného manuálního režimu. Vlastní stativ není nutný, po dobu kurzu budete mít možnost využít profesionální stativ s panoramatickou hlavou. Společně s lektorem pořídíte desítky záběrů, během kterých si vyzkoušíte probíraná témata. Vaše dotazy jsou průběžně vysvětlovány a názorně prakticky předvedeny související fotografické postupy. Kurz je individuální, ve skupině jsou maximálně 2 účastníci.
NOČNÍ FOTOGRAFIE

Kurz je určen těm, kteří již ovládají základní fotografické postupy a techniky. Během kurzu si za pomoci zkušeného lektora si vyzkoušíte, jak pořizovat záběry za špatných světelných podmínek dlouhými časy, jak se vyvarovat těch nejběžnějších chyb ať už při vlastním focení nebo při nastavení fotoaparátu a jednotlivých parametrů. Vše si sami vyzkoušíte v praxi. Kurz má délku 3 vyučovací hodiny a probíhá v Praze. Budete potřebovat svůj digitální fotoaparát jakékoliv značky a úrovně s možností plného manuálního režimu, kabelovou spoušť (nebo dálkové ovládání). V případě, že nemáte kabelovou spoušť, musí být fotoaparát vybaven funkcí časové samospouště. Vlastní stativ není nutný, po dobu kurzu budete mít možnost využít profesionální stativ. Společně s lektorem pořídíte desítky záběrů, během kterých si vyzkoušíte probíraná témata. Vaše dotazy jsou průběžně vysvětlovány a názorně prakticky předvedeny související fotografické postupy. Kurz je individuální, ve skupině jsou maximálně 2 účastníci.
INDIVIDUÁLNI TÉMA

Dle přání zákazníka připravíme na míru kurz, který místem, časem i obsahem bude splňovat požadavky zákazníka. Nejčastější témata individuelních kurzů:
- OBJEKTIVY – téma zaměřené na objektivy, jejich druhy a vlastnosti, použití jednotlivých typů objektivů, vliv délky ohniska na kompozici obrazu
- FILTRY - téma zaměřené na filtry, jejich druhy a vlastnosti, použití jednotlivých typů filtrů, v praxi si vyzkoušíte řadu efektových a trikových filtrů
- SPECIELNÍ FOTOGRAFICKÉ POSTUPY – fotografování z vysokých horizontů, v dešti, prachu, pod vodou
- BLESKY (externí) a jejich použití v exteriéru
- PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE – fotografování zboží pro internetové obchody
- FOTOGRAFICKÝ JÍDELNÍ LÍSTEK
ÚČASTNÍCI KURZU MAJÍ MOŽNOST ZAPůJČENÍ PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFICKÉ TECHNIKY PO DOBU KURZU za cenu 750,-Kč/kurz

CENA FOTOKURZU (mimo individuálního téma) je 1490,- Kč / osoba / kurz

V cenách nejsou započítány případné vstupy do objektů, poplatky za fotoaparát, parkovné apod.